Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Bolsena New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Bolsena New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Bolsena New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Bolsena New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Bolsena New Elegance tapicerowane
NEW ELEGANCE

Łóżko BOLSENA NEW ELEGANCE tapicerowane

3 090,00 zł

Wygodne i stylowe łóżko Bolsena New Elegance z oryginalnym zagłówkiem.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Eleganckie tapicerowane łóżko Bolsena znanej marki New Elegance doskonale odnajdzie się w sypialni zaaranżowanej w modnym włoskim stylu, na przykład w parze z pasującym stolikiem nocnym. Uwagę, w łóżku Bolsena, zwraca gruby, ozdobiony szwami i marszczeniami praktyczny zagłówek, który podzielono pionowo na dwie części. Bogaty asortyment opcji kolorystycznych i najwyższej jakości materiałów obiciowych pozwala na dobór produktu według indywidualnych preferencji. Łóżko Bolsena New Elegance jest dostępne w czterech różnych szerokościach oraz w wersji z opcjonalnym funkcjonalnym pojemnikiem na pościel i stelażem na metalowej ramie z poprzecznymi listewkami.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Bolsena New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE