Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko BASIC COMFORTEO tapicerowane

1 097,00 zł

Wygodne łóżko Basic Comforteo dostępne z praktycznym pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika w zależności od preferencji.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Minimalistyczne łóżko tapicerowane Basic Comforteo to prosta konstrukcja, która doskonale wpisze się w różne aranżacje, nie przytłaczając ich, a raczej subtelnie je dopełniając. Jest to model, którego wykonanie jest drobiazgowe, a bryła solidna i wytrzymała. Posiada prosty zagłówek, który stanowi doskonałe wsparcie dla poduszek i jednocześnie odgradza od ściany, chroniąc ją przed zanieczyszczeniem czy zniszczeniem. Zagłówek dostępny jest w 3 wysokościach do wyboru: 86 cm, 106 cm lub 120 cm. Łóżko Basic Comforteo może mieć różne rodzaje obicia – materiały, spośród których można wybierać, pogrupowane zostały na aż 5 różnych kategorii (I, II, III, IV, V). Mebel postawić można zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i w sypialni singla czy małżeńskiej. Dzięki wielu opcjom wymiarowym bez problemu dostosować można go zarówno do większych pomieszczeń, jak i tych o ograniczonym metrażu. Dostępne wymiary to: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, a także 160x200 i 180x200. Konstrukcja mebla osadzona jest bardzo nisko, niewiele nad ziemią na niewielkich nogach. Model oferowany jest w dwóch osobnych wariantach do wyboru – z praktycznym pojemnikiem na pościel lub bez tego pojemnika.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Basic Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.