Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Maya H-120 New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Maya H-120 New Elegance tapicerowane
NEW ELEGANCE

Łóżko MAYA H-120 NEW ELEGANCE tapicerowane

2 619,00 zł

Łóżko Maya H-120 ze stylowym zagłówkiem oraz możliwością wyboru praktycznego pojemnika na pościel.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Tapicerowane łóżko Maya H-120 znanej marki New Elegance to stylowy i bardzo uniwersalny mebel w stylu glamour, który z łatwością wpisze się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne aranżacje sypialni. Na uwagę zasługuje komfortowy, wysoki zagłówek łóżka oraz eleganckie ozdobne pikowanie całości tapicerki, które dodatkowo podkreśla prestiżowy charakter produktu. Szeroka oferta wariantów kolorystycznych i materiałowych gwarantuje zakup dopasowany w pełni do indywidualnych preferencji. Łóżko Maya H-120 jest dostępne w trzech wariantach szerokości, istnieje również możliwość dokupienia praktycznego pojemnika na pościel oraz metalowego stelaża z elastycznymi listewkami.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Maya H-120 New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE