Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko VALERIO BED DESIGN tapicerowane

2 550,00 zł

Komfortowe łóżko tapicerowane Valerio Bed Design z wygodnym zagłówkiem to idealna propozycja do nowoczesnych sypialni. Łóżko dostępne z pojemnikiem na pościel lub bez.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Sypialniane łóżko to najważniejszy element wyposażenia podczas urządzania komfortowej strefy snu. Niezwykle ważne jest, aby wybrać taki model, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Łóżko Valerio tapicerowane z kolekcji Bed Design to połączenie wszystkich niezbędnych cech mebla, zapewniających spokojny odpoczynek. Przestronne łóżko zapewnia właściwe miejsce na odpowiednio duży materac, który będzie perfekcyjnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Dodatkowo łóżko Valerio występuje w dwóch opcjach do wyboru – z pojemnikiem na pościel lub bez. Jego obecność znacznie podnosi poziom funkcjonalności łóżka. Poza walorami ozdobnymi i relaksacyjnymi wskazać można także na walory praktyczne mebla. W obszernym pojemniku można umieścić przede wszystkim pościel, ale i przedmioty rzadko używane na co dzień. Podczas wybierania materiałów, z których ma powstać łóżko, kierowano się głównie ich jakością oraz estetyką. To właśnie dlatego łóżko Valerio Bed Design pozostanie modne i solidne przez długi czas.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Valerio Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.