• Nowy
TEMPUR
Nowość

Maseczka na oczy TEMPUR

116,00 zł

Maseczka na oczy Tempur z wysokiej jakości pianki zapewniająca idealne dopasowanie i redukcję nacisku.

Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Innowacyjna maseczka na oczy Tempur stworzona z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu oraz głębokiego relaksu podczas snu. Wykonana została z unikalnego materiału Tempur, tego samego, który stosowany jest w materacach marki Tempur. Jest to udoskonalona elastyczna pianka visco znakomicie dostosowująca się do kształtów anatomicznych ciała i słynąca z wyjątkowych właściwości redukujących nacisk. Dzięki niemu maseczka na oczy Tempur perfekcyjnie leży na twarzy, eliminując niepożądane uciski i zapewniając całkowitą ciemność. Zapewnia wygodę odpoczynku niezależnie od przyjmowanej w czasie snu pozycji. Przydatna podczas sypiania w ciągu dnia lub w sytuacjach ograniczonej kontroli nad ekspozycją na światło. Jest odpowiednim rozwiązaniem zarówno dla osób podróżujących, jak i tych, którzy cenią sobie luksusowy wypoczynek w zaciszu własnego domu. Eleganckie wykończenie i minimalistyczny design sprawiają, że maseczka na oczy Tempur jest nie tylko funkcjonalna, ale również stylowa. Produkt posiada 3-letnią gwarancję.

MATERIAŁ: Redukujący nacisk materiał TEMPUR
maseczka na oczy Tempur
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
3 lata
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Gwarancja:
3 lata
Producent:
Tempur
TEMPUR
Nowość