• Nowy
Nowość

Denise Hunter "Przełęcz Riverbend"

49,90 zł

Denise Hunter jedna z najbardziej poczytnych pisarek romansu współczesnego.

Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Kiedy auto Katelyn Loveland wypada z krętej drogi w Appalachach, wydaje się jej, że to już koniec. Na ratunek przybywa jednak Cooper Robinson, zastępca szeryfa, i chociaż Katie uchodzi z życiem z wypadku… zupełnie traci głowę. Cooper wkrótce dowiaduje się, że kobieta, którą ocalił w górach, jest nową dziewczyną jego brata – co czyni ją całkowicie niedostępną. Jednak pomimo usilnych starań nie może przestać na nią wpadać. Z czasem Katie zżywa się mocno z rodziną Robinsonów i wyjawia Cooperowi prawdziwy powód, dla którego przeprowadziła się do miasteczka w Karolinie Północnej.

Denise Hunter "Przełęcz Riverbend"

Informacje dodatkowe:

- tytuł oryginału: Riverbend Gap
- autor: Hunter Denise
- wydawnictwo: DREAMS
- okładka: miękka
- ilość stron: 368
- format: 140x205
- data premiery: 20.09.2022 r. (II wydanie 2023)
Denise Hunter - Przełęcz Riverbend

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Nowość