Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka Moontex Mollywell Classic Mollyflex
  • Poduszka Moontex Mollywell Classic Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX MOLLYWELL CLASSIC MOLLYFLEX

230,00 zł
Nowy produkt

Poduszka Mollywell Classic Mollyflex o tradycyjnym kształcie z termoelastycznym wypełnieniem.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka MOONTEX MOLLYWELL CLASSIC MOLLYFLEX Rozmiar: 42x72x14 11 230,00

Poduszka Moontex Mollywell Classic jest modelem o klasycznym kształcie, dlatego użytkownik nie potrzebuje zbyt wiele czasu do adaptacji nowego produktu. Jej optymalna wysokość zapewnia wysoki komfort bez względu na pozycję przyjmowaną przez śpiącą osobę podczas wypoczynku. Wypełnienie składa się z pianki visco foam Pneumatic. Ten sprężysty materiał ma właściwości termoelastyczne, co oznacza, że dopasowuje się dokładnie do kształtu głowy i szyi. Pianka nie wywołuje żadnych nacisków, dzięki czemu prawidłowe krążenie krwi nie jest zaburzone. Poduszka równomiernie rozkłada ciężar na całej powierzchni, co zapobiega powstawaniu deformacji. Zdejmowany pokrowiec nadaje jej dodatkowych walorów higienicznych. Produkt zaliczany jest do wyrobów medycznych, a jego rdzeń objęty jest przez 5 lat gwarancją. Wymiary: 42x72x14 cm.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Pneumatic: tworzywo o gęstości 45 kg/m² i zdolności do odwzorowywania kształtów. Pianka wolno odzyskuje pierwotny kształt, jednak jest odporna na powstawanie deformacji. Może być używana przez alergików.
WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Mollywell Classic - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
14 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MOLLYFLEX