Poduszka Moontex Mollywell Classic Mollyflex
  • Poduszka Moontex Mollywell Classic Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX MOLLYWELL CLASSIC MOLLYFLEX

239,00 zł
Nowy produkt

Poduszka Mollywell Classic Mollyflex o tradycyjnym kształcie z termoelastycznym wypełnieniem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka Moontex Mollywell Classic jest modelem o klasycznym kształcie, dlatego użytkownik nie potrzebuje zbyt wiele czasu do adaptacji nowego produktu. Jej optymalna wysokość zapewnia wysoki komfort bez względu na pozycję przyjmowaną przez śpiącą osobę podczas wypoczynku. Wypełnienie składa się z pianki visco foam Pneumatic. Ten sprężysty materiał ma właściwości termoelastyczne, co oznacza, że dopasowuje się dokładnie do kształtu głowy i szyi. Pianka nie wywołuje żadnych nacisków, dzięki czemu prawidłowe krążenie krwi nie jest zaburzone. Poduszka równomiernie rozkłada ciężar na całej powierzchni, co zapobiega powstawaniu deformacji. Zdejmowany pokrowiec nadaje jej dodatkowych walorów higienicznych. Produkt zaliczany jest do wyrobów medycznych, a jego rdzeń objęty jest przez 5 lat gwarancją. Wymiary: 42x72x14 cm.

WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Mollywell Classic - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
14 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
14 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX