Poduszka Softy Plus Paradies syntetyczna
  • Poduszka Softy Plus Paradies syntetyczna
PARADIES

Poduszka SOFTY PLUS PARADIES syntetyczna

309,00 zł

Klasyczna poduszka Softy Plus z syntetycznym wypełnieniem oraz pikowaną tkaniną z bawełny organicznej.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Poduszka Softy Plus wyróżnia się eleganckim poszyciem z organicznej bawełny, któremu uroku dodaje pikowane wykończenie. Do wypełniania wewnętrznej komory wykorzystano wysokiej jakości kulki poliestrowe. Ich parametry zapewniają stabilne podparcie, a dodatkowo sprężystość można łatwo dostosować do własnych potrzeb. Umożliwia to zamek błyskawiczny, który wystarczy otworzyć, aby wyregulować ilość wypełnienia. Poduszka jest całkowicie bezpieczna dla alergików, a utrzymanie w czystości zostało znacznie ułatwione, dzięki możliwości prania chemicznego w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES SOFTYS MEDIUM
Poduszka Softy Plus Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rozmiar:
50x70 | 70x80 cm
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rozmiar:
50x70 | 70x80 cm
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
PARADIES