Poduszka Softy Firm Paradies syntetyczna
  • Poduszka Softy Firm Paradies syntetyczna
PARADIES

Poduszka SOFTY FIRM PARADIES syntetyczna

199,00 zł

Poduszka Softy Firm z syntetycznym wypełnieniem w dwóch rozmiarach do wyboru.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Poduszka Softy Firm to produkt syntetyczny, którego wypełnienie stanowi wysokiej klasy kulka poliestrowa. Ten sprężysty materiał o wysokiej trwałości gwarantuje stabilne, wysokie podparcie szyi. Dodatkowym atutem poduszki jest możliwość zmiany ilości wypełnienia. Wystarczy skorzystać z zamka błyskawicznego, który pozwoli dostosować sprężystość do własnych potrzeb. Wyjątkowe poszycie z oddychającej tkaniny bawełnianej posiada specjalne wykończenie, zapobiegające zabrudzeniom i ułatwiające czyszczenie poduszki. Produkt można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, a także suszyć w suszarce bębnowej.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES SOFTY FIRM
Poduszka Softy Firm Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
50x70 cm
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
50x70 cm
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
PARADIES