Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka WAŁEK NECK ROLL PARADIES syntetyczna
  • Poduszka WAŁEK NECK ROLL PARADIES syntetyczna
PARADIES

Poduszka WAŁEK NECK ROLL PARADIES syntetyczna

149,00 zł
Nowy produkt

Poduszka wałek z rolowanym wkładem poliestrowym.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Poduszka Neck Roll typu wałek doskonale sprawdzi się podczas odpoczynku zapewniając odprężenie odcinków szyjnych kręgosłupa. W wypełnieniu poduszki wykorzystano zrolowaną włókninę poliestrową, która zapewnia stabilne i wysokie podparcie głowy. Materiał ten jest wysoce przewiewny, dzięki czemu we wnętrzu poduszki zachowane jest czyste środowisko co przekłada się na higieniczność całego produktu. Poszycie poduszki tworzy bawełniana, plamoodporna tkanina, która dodatkowo usprawnia przepływ świeżego powietrza. Aby poduszka zachowała swoje właściwości przez długi czas, należy ją regularnie prać w pralce w temperaturze do 60 st.C.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES EXTRA FIRM
Wałek Neck Roll
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PARADIES