Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka COTTON PLUS PARADIES
  • Poduszka COTTON PLUS PARADIES
PARADIES

Poduszka COTTON PLUS PARADIES

199,00 zł
Nowy produkt

Pikowana poduszka z możliwością regulacji ilości wypełnienia.

Rozmiar:
Dostępny do 3 tygodni
Ilość:

Cotton Plus to pikowana poduszka w tradycyjnym kształcie, zapewnia zdrowe i stabilne podparcie głowy oraz odcinka szyjnego kręgosłupa. Wypełnienie poduszki stanowią syntetyczne włókna kulkowe, których właściwości wpływają na odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu oraz odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Przekłada się to na czysty i świeży klimat podczas snu. Czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze tego modelu jest poszycie wykonane z bawełnianej tkaniny z funkcją Stain Resistance, która ułatwia usuwanie plam i zabrudzeń z powierzchni poduszki. Dodatkową zaletą jest możliwość regulacji ilości wypełnienia w poduszce w zależności od indywidualnych preferencji. Aby poduszka zachowała swoje właściwości, należy ją regularnie prać w temperaturze nie wyższej 60 st.C.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES SOFTYS MEDIUM
Poduszka Cotton Plus
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PARADIES