Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka SOFTY CONTOUR PARADIES
  • Poduszka SOFTY CONTOUR PARADIES
PARADIES

Poduszka SOFTY CONTOUR PARADIES

179,00 zł
Nowy produkt

Poduszka Softy Contour z plamoodporną, bawełnianą tkaniną zewnętrzną.

Rozmiar:
Dostępny do 3 tygodni
Ilość:

Softy Firm to jedna z najnowszych poduszek w kolekcji Paradies. Wypełnienie stanowią najwyższej jakości włókna poliestrowe typu Softys Firm, które charakteryzują się podwyższonym poziomem sprężystości, dzięki czemu zapewniają stabilne wsparcie głowy i karku podczas odpoczynku. Poduszka dostępna jest w bawełniany, dobrze oddychającym poszyciu, w którym zastosowano technologię Stain Resistance zapewniającą łatwe usuwanie zabrudzeń z powierzchni. Poduszka wykończona została murem o wysokości 4 cm, dzięki czemu wypełnienie rozprowadzane jest równomiernie na całej długości. Dzięki temu zabiegowi głowa podparta jest wyżej co przekłada się na zdrowy i komfortowy sen. W poduszce istnieje możliwość regulowania ilości wypełnienia w zależności od indywidualnych upodobań. Produkt należy prać w temperaturze do 60 st.C.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES SOFTYS FIRM
Poduszka Softy Firm
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PARADIES