Poduszka SOFTY TIP PARADIES
  • Poduszka SOFTY TIP PARADIES
PARADIES

Poduszka SOFTY TIP PARADIES

99,00 zł
Nowy produkt

Poduszka z poliestrowym wypełnieniem w plamoodpornej tkaninie.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Softy Tip to poduszka zapewniająca stabilne i zdrowe podparcie głowy i karku podczas snu. W wypełnieniu zastosowano włókna kulkowe Softys Medium o średnim poziomie sprężystości, które charakteryzują się świetną cyrkulacją powietrza oraz odprowadzaniem nadmiaru wilgoci co przekłada się na czyste i suche środowisko snu. Zaletą poduszki Softy Tip jest również plamoodporna bawełniana tkanina zewnętrzna, która dodatkowo usprawnia przepływ powietrza zwiększając poziom higieniczności w produkcie. Poduszka wyposażona została w zamek rozdzielczy dzięki któremu użytkownik ma możliwość regulacji stopnia wypełnienia według własnych upodobań. Dzięki zastosowaniu wypełnienia syntetycznego poduszkę można prać w temperaturze do 60 st.C.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES SOFTYS MEDIUM
Poduszka Softy Tip
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
PARADIES