• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
CUREM

Materac .LOG CUREM 90x200 piankowy – OUTLET

5 049,00 zł 3 029,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 029,40 zł

Materac piankowy .LOG z kolekcji Curem w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac .LOG firmy Curem to doskonały wybór dla osób preferujących twardsze podłoże do snu. Zapewnia optymalne wsparcie dla pleców, nóg i ramion podczas odpoczynku. Główną warstwę tego modelu stanowi hybrydowa pianka Fusion, która łączy cechy pianki wysokoelastycznej i tradycyjnej. Ta wytrzymała pianka posiada 7 stref twardości i dzięki swojej elastyczności zapewnia poczucie komfortu. Kolejna warstwa to pianka Visco, która reaguje na ciepło ciała, idealnie dopasowując się do jego kształtu i mając właściwości antyalergiczne. Następny poziom materaca tworzy pianka Serene, która gwarantuje doskonałe wsparcie. Nie zmienia swojej struktury pod wpływem temperatury, ale rozprowadza ciepło wytwarzane przez ciało, tworząc idealny mikroklimat do snu.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac, w Rzeszowie, przy al. Wyzwolenia 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac .Log Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
CUREM