Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac WENUS JANPOL 90x200 kieszeniowy – OUTLET

629,00 zł 566,10 zł

Materac o właściwościach rehabilitacyjnych, który został wykonany z połączenia sprężyn kieszeniowych oraz popularnej pianki poliuretanowej. Materac w pokrowcu Smart.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac WENUS JANPOL 90x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Smart 1 566,10
629,00

Trzon materaca Wenus wykonano z elastycznych i bardzo praktycznych sprężyn, które umieszczono w oddzielnych woreczkach, tak aby każda z nich mogła indywidualnie dopasować się do kształtu ciała użytkownika. Ponadto te metalowe spirale umożliwiają swobodny przepływ powietrza przez produkt, co zmniejsza prawdopodobieństwo gromadzenia się alergenów wewnątrz konstrukcji. Po obu stronach środkowego poziomu umieszczono ulepszoną piankę poliuretanową, która jest znacznie trwalsza od innych materiałów tego typu, a jej struktura pozostanie niezmienna przez wiele lat. Materac dostępny w pokrowcu Smart.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, oryginalna folia lekko poklejona. Materac dostępny z rabatem 10%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Wenus Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość