• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
HILDING

Materac DANCE HILDING 80x200 hybrydowy – OUTLET

2 799,00 zł 1 959,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 959,30 zł

Materac hybrydowy Dance marki Hilding. Wymiary: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Dance marki Hilding opiera się na innowacyjnym systemie sprężyn Pocket Plus, podzielonym na 7 stref. System ten ma imponującą wysokość 15 cm, co gwarantuje wysoką elastyczność i sprężystość punktową, umożliwiając doskonałe podparcie ciała bez względu na pozycję snu. Dodatkowo wierzchnia warstwa materaca składa się z dwóch rodzajów pianek. Pianka HR charakteryzuje się podwyższonym poziomem twardości, podczas gdy pianka FloFom posiada właściwości chłodzące. Dzięki temu materac Hilding Dance nie tylko poprawia komfort snu, ale również wspomaga głęboką regenerację mięśni, zapewniając użytkownikowi pełen relaks po ciężkim dniu.
UWAGA! Materac nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Dance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING