Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FOXTROT HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

2 509,00 zł 1 881,75 zł

Materac piankowy Foxtrot Hilding w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Wymiary: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FOXTROT HILDING 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Italiano 1 1 881,75
2 509,00

Materac Foxtrot to propozycja przygotowana z myślą o osobach o dużej wadze ciała, z powodzeniem spełni również oczekiwania klientów preferujących podparcie o wysokim stopniu twardości. Zastosowana przez projektantów marki Hilding pianka wysokoelastyczna to nowoczesny rodzaj poliuretanu, charakteryzujący się nadzwyczajną odpornością na odkształcenia. Z tego materiału uformowano jednolity blok, gwarantujący najlepsze podparcie. Jego struktura komórkowa stale przepuszcza powietrze, zapewniając świeżość i efektywne odprowadzenie wilgoci. Ogromną zaletą modelu Foxtrot jest możliwość używania go obustronnie. Okresowe obracanie materaca pozwala w łatwy sposób wydłużyć jego żywotność. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Italiano, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, oryginalnie spakowany na płasko. Widoczne duże przebarwienie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Foxtrot Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż