Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-38%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac CORA JANPOL 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 072,00 zł 664,64 zł

Materac Cora z kolekcji Janpol w rozmiarze 80x200 i pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CORA JANPOL 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel 1 664,64
1 072,00

Materac Cora Janpol opiera się na wkładzie ze sprężyn kieszeniowych, a na każdy metr materaca przypada ich aż 260 sztuk. Takie zagęszczenie gwarantuje selektywną pracę każdej ze sprężyn, co zapobiega przenoszeniu się drgań na powierzchni materaca. Podział wkładu na 7 stref twardości jest gwarancją stabilnego podparcia dla kręgosłupa, a za miękkość odpowiada starannie przemyślana kompozycja pianek. Całość usztywnia przekładka filcowa, która oddziela system sprężyn od pozostałych warstw. Właściwości antyalergiczne zapewniło użycie lateksu otrzymywanego z mleczka kauczukowego. Materiał ten nie gromadzi kurzu, a dodatkowo hamuje rozwój roztoczy i szkodliwych mikroorganizmów.
UWAGA! Materac z ekspozycji, widoczne trzy niewielkie plamki na pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 38%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Cora Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL