Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac ZORBA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

739,00 zł 591,20 zł

Wysokiej jakości materac Zorba Hilding ze sprężyną kieszeniową, pianką lateksową oraz Flexifoam.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ZORBA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 591,20
739,00

Materac Zorba Hilding opiera się na wytrzymałym wkładzie ze sprężyn kieszeniowych. Jego przemyślany podział wyróżniający siedem stref twardości charakteryzuje się płynnym dopasowaniem do ciała wypoczywającej osoby. Za miękkość odpowiedzialne są pianki – lateksowa i Flexifoam. Pierwsza z nich hamuje rozwój bakterii i roztoczy, co będzie czynnikiem ułatwiającym sen u klientów walczących z alergiami. Wysoki stopień elastyczności modelu Zorba jest z kolei zasługą pianki Flexifoam, której struktura odznacza się odpornością na odkształcenia. Całość zabezpieczona została pokrowcem, którego przewiewna tkanina utrzymuje świeżość wkładu kieszeniowego.
UWAGA! Materac w rolce, w stanie idealny,. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Zorba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż