Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość

Materac MAKARENA HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET

2 869,00 zł 2 008,30 zł

Komfortowy materac Makarena Hilding w rozmiarze 100x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MAKARENA HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Elips 1 2 008,30
2 869,00

Materac Makarena Hilding to wyjątkowa propozycja z certyfikatem wyrobu medycznego, która będzie nieocenioną pomocą w profilaktyce wad rozwoju kręgosłupa. Za optymalne podparcie ciała i rozluźnienie mięśni odpowiada wkład ze sprężyn typu Multipocket, zapewniający punktowe podparcie w ramach siedmiu stref twardości. Całość otoczona jest dwoma rodzajami pianek – lateksowa ma właściwości antyalergiczne, natomiast termoelastyczna Visco charakteryzuje się zdolnością do zmian swojego kształtu, w zależności od temperatury ciała. Ta unikalna właściwość wspomaga krążenie krwi, co wpływa korzystnie na procesy regeneracyjne śpiącego organizmu.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, wyczyszczone rogi z zabrudzeń, brak oryginalnej folii producenta. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Makarena Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość