• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 491,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 491,50 zł

Kieszeniowo-piankowy materac Puls z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Puls składa się z kilku rodzajów pianek po to, aby komfort odpoczynku był na jak najwyższym poziomie. W materacu zastosowano system sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że każda z nich, pod wpływem nacisku, ugina się pojedynczo. Materac bardzo dobrze dopasowuje się do ciała użytkownika, przez co wypoczynek staje się zdrowy i komfortowy. W strukturze modelu znajdują się materiały o właściwościach antyalergicznych, dlatego zakup materaca poleca się również alergikom. Model Puls, dzięki zastosowaniu jakościowych komponentów, posłuży w dobrym stanie przez długi czas.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Widoczne dziury w folii, zaklejone taśmą oraz delikatne zabrudzenie i mała dziura w pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC