Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID VISCO PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET

3 313,00 zł 2 319,10 zł

Materac Air Hybrid Visco z wkładem sprężynowym oraz wysokiej jakości piankami. Materac w pokrowcu Silver Visco.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac AIR HYBRID VISCO PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Silver Visco 1 2 319,10
3 313,00

Materac Air Hybrid Visco to wysokiej jakości produkt, którego wkład opiera się na siedmiostrefowych sprężynach kieszeniowych zapewniających punktowe podparcie każdej części ciała. Jest to materac o dwóch stronach użytkowych o odmiennych stopniach twardości. Twardszą stronę stanowi pianka Eliocell, która charakteryzuje się również właściwościami pozwalającymi zachować odpowiednią higieniczność podczas snu. Dla osób preferujących miękką powierzchnię zaleca się stosowanie strony obłożonej pianką termoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do sylwetki człowieka. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Silver Visco.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobry, jedna mała plamka na pokrowcu. Z tego względu materac dostępny jest w obniżonej cenie o 30%. Produkty z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Air Hybrid Visco Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC