• Nowy
Ochraniacz chłodzący na materac IFRESH MOLLYFLEX
  • Ochraniacz chłodzący na materac IFRESH MOLLYFLEX
MOLLYFLEX
Nowość

Ochraniacz chłodzący na materac IFRESH MOLLYFLEX

540,00 zł

Wysokogatunkowy, higieniczny ochraniacz chłodzący na materac iFresh z mikrokapsułkami żelowymi, które dają przyjemny efekt chłodzenia.

Rozmiar:
Wysokość:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Ochraniacz chłodzący iFresh Mollyflex to nowoczesne, higieniczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfortowy i zdrowy sen. Dzięki innowacyjnej technologii zapewnia przyjemny efekt chłodu, tworząc optymalny mikroklimat podczas nocnego odpoczynku. Zastosowane w tkaninie mikrokapsułki żelowe efektywnie absorbują ciepło, co skutkuje uczuciem świeżości i chłodzenia przez całą noc. Ochraniacz iFresh jest zatem idealny dla tych, którzy mają tendencję do przegrzewania się albo sypiają w pomieszczeniach, do których w ciągu dnia dociera duża ilość promieni słonecznych i w związku z tym panuje w nich wysoka temperatura. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią długotrwałe użytkowanie. Tkanina zewnętrzna zawiera w swoim składzie 30% wiskozy, która absorbuje nadmiar wilgoci, zapewniając suche środowisko snu. Z kolei tkanina wewnętrzna to naturalna, przewiewna bawełna. Wypełnienie stanowi włóknina, która odpowiada z dodatkowy komfort i przyjemną miękkość. Dzięki gumce można go łatwo zakładać i zdejmować, gdy istnieje potrzeba wyprania. Ochraniacz dostępny jest w standardowych rozmiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. Dostosowany jest do materacy o wysokości do 25 cm oraz 35 cm.

TKANINA ZEWNĘTRZNA: 30% wiskoza + 70% poliester
TKANINA WEWNĘTRZNA: 100% BAWEŁNA
WYPEŁNIENIE: włóknina poliestrowa 100%
Ochraniacz chłodzący na materac IFRESH MOLLYFLEX
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
2 lata
Producent:
Mollyflex
Temperatura prania:
60 st.C.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Gwarancja:
2 lata
Producent:
Mollyflex
Temperatura prania:
60 st.C.
MOLLYFLEX
Nowość