Ochraniacz na materac ALASKA VELFONT

579,00 zł

Wysokiej jakości ochraniacz na materac Alaska marki Velfont. Ochraniacz dostępny w wielu standardowych rozmiarach.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Wodoodporny ochraniacz na materac Alaska Velfont posiada dwie warstwy – wierzchnia została wykonana w 100% z termoregulacyjnej bawełny, dolna natomiast z niezwykle miękkiej mikrofibry. To połączenie sprawia, że ochraniacz Alaska Velfont odznacza się wyjątkowymi właściwościami. Tkanina termoregulacyjna, dzięki swoim właściwościom, skutecznie chroni przed zmianami temperatury i wilgotności. Dzięki temu latem powierzchnia materaca pozostaje przyjemnie chłodna, a zimą wolniej oddaje ciepło. Oprócz tego ochraniacz wchłania nadmiar wilgoci, dlatego doskonale sprawdzi się w upały. Ochraniacz Alaska Velfont został zaprojektowany w celu zwiększenia komfortu poprzez redukcję punktów nacisku. Gwarantuje to spokojny i nieprzerwany sen przez całą noc. Oprócz tego ochraniacz na materac Alaska Velfont chroni materac przed wilgocią, plamami i zabrudzeniami, a także przedłuża jego trwałość.

WYMIARY: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200 CM
SKŁAD TKANINY: 100% BAWEŁNA
Ochraniacz na materac Alaska Velfont
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Bawełna
Producent:
Velfont
Informacje dodatkowe:
wodoodporny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Bawełna
Producent:
Velfont
Informacje dodatkowe:
wodoodporny