Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko MALMO PLUS EKODOM drewniane
  • Łóżko MALMO PLUS EKODOM drewniane
  • Łóżko MALMO PLUS EKODOM drewniane aranżacja

Łóżko MALMO PLUS EKODOM drewniane

4 076,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Malmo Plus Ekodom olchowe z pojemnikiem na pościel.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

W łóżku Malmo Plus mamy do czynienia z solidną konstrukcją opierającą się na desce olchowej o grubości 4 cm. Może być wybarwiona na jeden z sześciu kolorów wybranych przez klienta. Całość jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu produkt powinien posłużyć przez wiele lat. Elementem charakterystycznym w tym modelu jest tapicerowany i pikowany panel tylny. Kolor materiału możemy dobrać z obszernej kolekcji eko-skór Vienna. Zagłówek jest bardzo miękki i wygodny. Częścią łóżka Malmo Plus Ekodom jest także stelaż unoszony od frontu lub boku. Tuż pod nim umieszczono głęboki pojemnik na pościel lub ubrania sezonowe. Łóżko Malmo Plus dostępne jest we wszystkich standardowych rozmiarach.

UWAGA! Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Podczas zamawiania w "informacjach dodatkowych” należy podać kolor wybranego materiału obiciowego.

Łóżko Malmo Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.