Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
NEW ELEGANCE

Łóżko tapicerowane Nike R

3 767,00 zł
Nowy produkt

Łóżko o eleganckim wyglądzie i wygodnym zagłówku zwiększającym komfort wypoczynku.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Nike R to model, który świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Łóżko posiada duży zagłówek, który służy podparciem w trakcie wypoczynku. Praktyczny pojemnik ułatwi przechowywanie pościeli. Bogata gama kolorystyczna i możliwość wyboru materiału (tkanina, skóra naturalna, skóra ekologiczna) sprawi, że łóżko będzie pasować do naszego wnętrza.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Nike R

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE