Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Łóżko tapicerowane Cezar
  • Łóżko tapicerowane Cezar
  • Łóżko tapicerowane Cezar
NEW ELEGANCE

Łóżko tapicerowane Cezar

3 105,00 zł
Nowy produkt

Eleganckie tapicerowane łóżko z podświetlanym zagłówkiem.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Cezar to łóżko o oryginalnym i niepowtarzalnym designie. Posiada duży zagłówek z podświetleniem LED (możliwość wyboru tylko jednego koloru oświetlenia: białe zimne, żółte, niebieskie, czerwone lub zielone) oraz funkcjonalny pojemnik na pościel. Wszystkie materiały są najwyższej jakości a całość wykonana bardzo solidnie, z dbałością o każdy szczegół. Ten model najlepiej sprawdzi się w dużych, przestronnych pomieszczeniach. Duży wybór tkanin pozwoli dopasować go do stylu, w jakim utrzymane jest całe wnętrze.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Cezar

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE