Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Calgary
  • Łóżko Calgary
  • Łóżko Calgary
  • Łóżko Calgary
NEW ELEGANCE

Łóżko tapicerowane Calgary

3 007,00 zł
Nowy produkt

Łóżko idealne do nowoczesnych pomieszczeń. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i materiałów można dostosować łóżko do swoich potrzeb.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Calgary to łóżko wyróżniające się ciekawym i nowoczesnym designem. Łóżko nie posiada pojemnika na pościel, dlatego nie jest zbyt wysokie. Sprawdzi się więc idealnie w niskich pomieszczeniach, takich jak sypialnie na poddaszu. Solidy i szeroki, lekko odchylony do tyłu zagłówek, pozwala na wygodne oparcie ciała, podczas czytania książek czy oglądania telewizji. Duży wybór tkanin i kolorów sprawi, że tapicerowane łóżko Calgary wpasuje się w każdą stylistykę wnętrza. Do łóżka można oddzielnie zakupić stolik nocny.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Calgary

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE