Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko tapicerowane Apollo Relax
  • Łóżko tapicerowane Apollo Relax
  • Łóżko tapicerowane Apollo Relax
  • Łóżko tapicerowane Apollo Relax
  • Łóżko tapicerowane Apollo Relax
NEW ELEGANCE

Łóżko tapicerowane Apollo Relax

2 942,00 zł
Nowy produkt

Eleganckie łóżko tapicerowane NEW ELEGANCE z czterostopniową regulacją zagłówka.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Łóżko Apollo Relax jest wyjątkowe pod każdym względem. Połączono tutaj funkcję spania z funkcją relaksu. Jeśli zaś mowa o relaksie to nic tak dobrze nie robi jak książka ulubionego autora przed snem. Już nie musisz układać poduszek by przyjąć wygodną i komfortową pozycję siedzącą. Wystarczy wyregulować odpowiednio zagłówek i gotowe! Apollo Relax to poza tym solidna i wytrzymała konstrukcja, która dzięki szerokiemu wyborowi obić doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Apollo Relax

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE