Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko tapicerowane Apollo H
  • Łóżko tapicerowane Apollo H
NEW ELEGANCE

Łóżko tapicerowane Apollo H

2 230,00 zł
Nowy produkt

Nowoczesne łóżko Apollo H zaskakuje designem, a szeroka gama obić pozwoli dopasować go do prawie każdego wnętrza.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Apollo H to tapicerowane łóżko dostępne zarówno z pojemnikiem na pościel jak i bez. Wymiar łóżka można bez problemu dopasować do rozmiarów najpopularniejszych materaców dostępnych obecnie na rynku. Szeroka gama kolorów tkanin, skór ekologicznych i naturalnych pozwoli dobrać wygląd łóżka do prawie każdego wnętrza, zarówno tego nowoczesnego jak i tego bardziej klasycznego. Niepowtarzalny wygląd to nie wszystko - Apollo H to także wytrzymałość i trwałość konstrukcji, a co za tym idzie również spokojny sen przez długie lata.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Apollo H

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE