Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko HYGGE EKODOM kontynentalne

3 715,00 zł

Eleganckie łóżko Hygge Ekodom z możliwością modyfikacji koloru i materiału podstawy oraz rodzaju wezgłowia.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Wezgłowie:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Kontynentalne łóżko Hygge z kolekcji Ekodom to perfekcyjny mebel do każdej gustownie urządzonej sypialni. Łóżko Hygge zostało wyposażone w pokaźne wezgłowie, pokryte miękką tkaniną, dzięki czemu zwiększa poziom komfortu w trakcie snu czy odpoczynku z książką. Użytkownik nie opiera się o zimną ścianę, czy twarde podłoże, a ma zagwarantowane odczucie obcowania z przyjemnym w dotyku materiałem. Producent umożliwia wybór wezgłowia spośród aż pięciu propozycji. Drewniana podstawa w nowoczesnym stylu z kolei dodaje łóżku Hygge Ekodom szykowności i modernistycznego wyglądu. Łóżko Hygge Ekodom jest dostępne w aż siedmiu rozmiarach oraz kilku rodzajach wezgłowia, a także kolorach wybarwienia podstawy. Ponadto materiały, jakie zostały zastosowane podczas produkcji podstawy łóżka to drewno olchowe lub dębowe o grubości deski do 4 cm.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Hygge Ekodom
Rodzaje wezgłowii Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.