Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko HYGGE PLUS EKODOM drewniane
  • Łóżko HYGGE PLUS EKODOM drewniane
  • Łóżko HYGGE PLUS EKODOM drewniane

Łóżko HYGGE PLUS EKODOM drewniane

3 768,00 zł
Nowy produkt

Eleganckie łóżko drewniane o parametrach modelu kontynentalnego.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępne do 10 tygodni
Ilość:

Hygge Plus to drewniane łóżko z tapicerowanym wezgłowiem o wysokości 115 cm. Miękki panel tylny sprawia, że oparcie jest bardzo wygodne. Jego funkcjonalność docenią szczególnie osoby lubiące czytać przed snem lub oglądać TV. Wezgłowie może być obite jednym z wielu materiałów Fargotex do wyboru. Łóżko wyróżnia unikatowy design. Model pozbawiony jest tradycyjnych nóg, dzięki czemu uzyskano wrażenie unoszenia się produktu nad podłożem. Wszystkie dolne krawędzie są zaokrąglone, co zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania produktu. W łóżku zastosowano solidne, metalowe mocowania. Produkt posiada głęboki pojemnik z solidnym dnem (płyta MDF), który mieści się pod stelażem na gazowych siłownikach.

UWAGA! Łóżko dostarczana jest jako komplet elementów do samodzielnego montażu. Do modelu osobno dokupić należy materac. Podczas zamawiania w „informacjach dodatkowych” należy podać kolor wybranego materiału obiciowego.

Łóżko Hygge Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.