Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko CLIFF COMFORTEO tapicerowane

1 610,00 zł

Komfortowe łóżko Cliff Comforteo z lekko profilowanym zagłówkiem oraz możliwością wyboru wersji łóżka z pojemnikiem lub bez pojemnika.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Designerskie łóżko Cliff Comforteo z pewnością stanie się ozdobą każdej sypialni, dodając jej nieco charakteru i podkreślając jej wysublimowaną aranżację. Mebel posiada prostą, nisko osadzoną na niewielkich nogach konstrukcję, ale atrakcyjności niewątpliwie dodaje mu ciekawie zaprojektowany zagłówek. Wspomniany zagłówek łóżka Cliff Comforteo jest lekko profilowany, przez co wygląda jak delikatnie wygięty do tyłu. Poza tym ozdabiają go głębokie, pionowe przeszycia, co razem prezentuje się bardzo korzystnie. Warto podkreślić, że wysokość zagłówka można określić samodzielnie – do wyboru są opcje o wysokości 86 cm, 106 cm oraz 120 cm. Łóżko Cliff Comforteo może mieć tapicerkę wybraną przez użytkownika – dostępnych jest aż 5 grup materiałów (I, II, III, IV, V), spośród których można wybierać. Jest to łóżko, które równie dobrze sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, co w sypialni singla bądź pary. Dostępne warianty wielkościowe tego modelu to: 80x200 i 90x200, 100x200 i 120x200, a oprócz tego 140x200, 160x200 i 180x200. Mebel oferowany jest ponadto w dwóch wariantach do wyboru – bez pojemnika na pościel lub z pojemnikiem na pościel, który bez trudu pomieści dodatkowe poduszki czy koce.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Cliff Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.