Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko MIKE COMFORTEO tapicerowane

1 583,00 zł

Solidne i wygodne łóżko tapicerowane Mike Comforteo dostępne w wielu standardowych rozmiarach.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Solidne tapicerowane łóżko Mike Comforteo należy do mebli, które nie tylko prezentują się atrakcyjnie, ale również są solidnie wykonane i komfortowe w użytkowaniu. Bez trudu wpisze się w aranżacje nowoczesne, ale i w tych klasycznych powinien odnaleźć się bardzo dobrze. Łatwo można dobrać je również do posiadanych możliwości metrażowych, gdyż oferowane są modele różniące się wielkością, w tym wersje jednoosobowe i dla pary. Dostępne wymiary łóżka to: 80x200, 90x200 i 100x200, a także 120x200, 140x200 oraz 160x200, a oprócz tego 180x200. Mebel posiada również ciekawy zagłówek, który dzielony jest głębokimi przeszyciami. Wysokość zagłówka dostosować można do własnych potrzeb – dostępne są zarówno niższe, jak i wyższe zagłówki, w tym wysokość 86 cm, 106 cm oraz 120 cm do wyboru. Tapicerowane łóżko Mike Comforteo jest niskie, a jego konstrukcja wspiera się na niewielkich nogach, przez co tylko w niewielkim stopniu podniesione jest nad ziemią. Mebel oferowany jest w dwóch wariantach do wyboru – z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika. Rodzaj i kolor tkaniny obiciowej również można samodzielnie określić. Możliwe warianty posegregowane zostały na 5 grup tkanin (I, II, III, IV, V).

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Mike Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.