Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko DAVOS COMFORTEO tapicerowane

1 772,00 zł

Stylowe łóżko Davos Comforteo z możliwością dostosowanie meble do własnych preferencji.

Rozmiar:
Tkanina:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Eleganckie łóżko Davos Comforteo to model, który doskonale sprawdzi się zarówno w większych sypialniach, jak i tych o ograniczonym metrażu. Jego konstrukcja nie prezentuje się masywnie, więc nie będzie przytłaczać przestrzeni, a stanie się jej atrakcyjną ozdobą. Łóżko posiada ciekawie zaprojektowany zagłówek z przeszyciami w duże, ozdobne romby. Zagłówek ten sięga aż do ziemi i to na nim w części tylnej zawieszony jest stelaż łóżka. W części przedniej natomiast konstrukcja opiera się na cienkich nogach, które sprawiają, że bryła prezentuje się lekko. Mebel dostępny jest w różnych wersjach wielkościowych do wyboru: 80x200 oraz 90x200, 100x200 oraz 120x200, a poza tym 140x200, 160x200 oraz 180x200. Jest to model bez pojemnika na pościel, którego konstrukcja zawieszona jest tak, że przepływ powietrza pod stelażem nie jest utrudniony, ponadto łatwo o utrzymanie porządku w okolicy mebla. Tapicerowane łóżko Davos Comforteo może mieć obicie dostosowane do preferencji użytkownika oraz posiadanego przez niego wystroju wnętrza. Dostępnych jest aż 5 różnych grup tkanin, spośród których można wybierać (I, II, III, IV, V), więc każdy powinien znaleźć odpowiednią dla siebie.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Davos Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.