Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Aranżacja sypialni z łóżkiem tapicerowanym Vilano Mebi
  • Łóżko Vilano Mebi tapicerowane z pojemnikiem
  • Aranżacja sypialni z łóżkiem tapicerowanym Vilano Mebi
  • Wezgłowie łóżka Vilano Mebi
  • Wezgłowie łóżka Vilano Mebi

Łóżko VILANO MEBI tapicerowane

3 170,00 zł

Stylowe łóżko tapicerowane Vilano Mebi z praktycznym pojemnikiem na pościel oraz wieloma tkaninami do wyboru.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Łóżko VILANO MEBI tapicerowane Rozmiar materaca: Materac 160x200, Pojemnik: Z pojemnikiem, Tkanina: Monolith 77 9 3 170,00
Łóżko VILANO MEBI tapicerowane Rozmiar materaca: Materac 160x200, Pojemnik: Z pojemnikiem, Tkanina: Monolith 85 9 3 170,00

Stylowe łóżko tapicerowane Vilano Mebi to idealny wybór dla osób, które szukają wyjątkowego mebla. Łóżko Vilano, dzięki możliwości dostosowania kolorystyki obicia, doskonale wkomponuje się do każdej aranżacji sypialni. Konstrukcja łóżka wykonana została z trwałych i wytrzymałych komponentów, dzięki czemu łóżko spełni swoją funkcję przez wiele lat codziennego użytkowania. W łóżku Vilano warto zwrócić uwagę na wygodny zagłówek zachowany w prostej i minimalistycznej stylistyce. Miękkie i wysokie oparcie spełni swoją rolę podczas wieczornego czytania książki lub oglądania ulubionego filmu w pozycji siedzącej. Łóżko Vilano Mebi to idealny wybór do sypialni małżeńskich. Dostępne jest w standardowych wymiarach, do których pasują materace w rozmiarach 140x200, 160x200 lub 180x200 cm. Łóżko w standardowej wersji dostępne jest z praktycznym pojemnikiem, dzięki któremu zyskamy dodatkową przestrzeń na przechowywanie pościeli lub innych potrzebnych rzeczy.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka.

Łóżko Vilano Mebi

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.