Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-20%
Promocja
HILDING

Łóżko URBAN HILDING

3 110,00 zł 2 488,00 zł

Proste łóżko Urban z klasycznym wezgłowiem doskonale pasujące do nowoczesnych wnętrz. Łóżko dostępne w rozmiarze 160x200 cm oraz pojemnikiem na pościel w zestawie.

Rozmiar:
Tkanina:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Prosta budowa łóżka Urban doskonale sprawdzi się zarówno w minimalistycznych pomieszczeniach, jak i w tych zaprojektowanych w sposób nowocześniejszy. Produkt dostępny jest w zestawie z prostym wezgłowiem typu Urban o wysokości 115 cm. Podstawę łóżka stanowi baza tapicerowana, która dostępna jest w zestawie z praktycznym pojemnikiem na pościel. Producent wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, daje możliwość doboru odpowiedniego rodzaju tkaniny oraz jej koloru. Łóżko Urban dostępne jest w 2 wariantach kolorystycznych przyjemnych w dotyku tkanin, które z pewnością wpłyną na komfort wypoczynku oraz doskonale dopasują się do wystroju każdej sypialni – Terra 79, Terra 92.

Łóżko Urban Hilding

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Promocja
HILDING