Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
HILDING

Łóżko URBAN HILDING

3 110,00 zł

Proste łóżko Urban z klasycznym wezgłowiem doskonale pasujące do nowoczesnych wnętrz. Łóżko dostępne w dwóch rozmiarach 160x200 i 180x200 oraz pojemnikiem na pościel w zestawie.

Rozmiar:
Tkanina:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Łóżko URBAN HILDING Rozmiar: 160x200, Tkanina: Terra 79 3 3 110,00
Łóżko URBAN HILDING Rozmiar: 160x200, Tkanina: Terra 92 3 3 110,00

Prosta budowa łóżka Urban doskonale sprawdzi się zarówno w minimalistycznych pomieszczeniach, jak i w tych zaprojektowanych w sposób nowocześniejszy. Produkt dostępny jest w zestawie z prostym wezgłowiem typu Urban o wysokości 115 cm. Podstawę łóżka stanowi baza tapicerowana, która dostępna jest w zestawie z praktycznym pojemnikiem na pościel. Producent wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, daje możliwość doboru odpowiedniego rodzaju tkaniny oraz jej koloru. Łóżko Urban dostępne jest w 3 wariantach kolorystycznych przyjemnych w dotyku tkanin, które z pewnością wpłyną na komfort wypoczynku oraz doskonale dopasują się do wystroju każdej sypialni – Terra 79, Terra 92 oraz Piano 26.

Łóżko Urban Hilding

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
HILDING