Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Soft Loft New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Soft Loft New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Soft Loft New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Soft Loft New Elegance tapicerowane
  • Wezgłowie łóżka Soft Loft New Elegance tapicerowane
NEW ELEGANCE

Łóżko SOFT LOFT NEW ELEGANCE tapicerowane

2 624,00 zł

Stylowe łóżko Soft Loft z oryginalnymi nóżkami oraz możliwościa wyboru pojemnika na pościel.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko Soft Loft New Elegance, jak sama nazwa wskazuje, doskonale sprawdzi się w sypialniach urządzonych w stylu soft loft, czyli łagodniejszej, nieco bardziej przytulnej wersji stylu loftowego. Korpus łóżka Soft Loft podtrzymują cienkie stalowe nogi w kolorze czarnym. Rodzaj obicia oraz jego kolor można wybrać z bogatego wzornika oferowanego przez producenta. Dostępne są trzy szerokości, dzięki którym rozmiar łóżka dopasujemy do swoich preferencji i wielkości pomieszczenia. Łóżko Soft Loft można kupić z praktycznym pojemnikiem, który dostarczy dodatkowe miejsce do przechowywania w sypialni i posłuży, np. do przechowywania pościeli, lub bez niego, jeśli nie ma takiej potrzeby.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Soft Loft New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE