Pościel PRESTIGE 13 MATEX satyna bawełniana

259,00 zł

Stylowa pościel Prestige 13 Matex satyna bawełniana z roślinnym motywem.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piękna pościel Prestige 13 Matex satyna bawełniana z motywem liści wpisze się w gusta miłośników kwiatów domowych. Pościel jest dwustronna i zdecydowanie robi wrażenie. Posiada białe tło, które rozjaśni optycznie pomieszczenie. Znajduje się na nim ciekawy nadruk w duże wzory liści, który jest bardzo realistyczny i atrakcyjnie prezentujący się. Zestaw pościeli powstał z połączenia dwóch wyjątkowych materiałów. Mowa o 100% bawełnie perkal oraz 100% satynie bawełnianej. Bawełna perkal wyróżnia się między innymi gęstym splotem, ponadto jest wyjątkowo przyjemna w dotyku. Satyna bawełniana również jest bardzo delikatna i miękka. Komplet jest trzyelementowy. Obejmuje dwie poszewki na poduszki o wymiarach 70x80, a także jedną poszewkę na kołdrę w dwóch wymiarach do wyboru: 160x200 bądź 220x200.

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Prestige 13 Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wkład:
100% bawełna perkal; 100% satyna bawełniana
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wkład:
100% bawełna perkal; 100% satyna bawełniana
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak