Pościel PRESTIGE 02 MATEX satyna bawełniana
  • Pościel PRESTIGE 02 MATEX satyna bawełniana

Pościel PRESTIGE 02 MATEX satyna bawełniana

259,00 zł

Dwustronna pościel Prestige 02 Matex w atrakcyjnym wzorze kwiatowym na granatowym tle.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Atrakcyjna pościel Prestige 02 Matex satyna bawełniana to propozycja dla użytkowników wymagających, którzy do sypialni poszukują materiałów luksusowych i eleganckich zarazem. Pościel jest dwustronna, a na uwagę zasługuje bardzo atrakcyjny wzór kwiatowy na granatowym tle. Motyw kwiatów i liści ma subtelną kolorystykę, a duże wzory prezentują się bardzo okazale. Pościel cechuje jednak nie tylko atrakcyjność wizualna, ale i walory użytkowe. Wykonana jest z połączenia dwóch tkanin, czyli 100% bawełny perkal, a także 100% satyny bawełnianej. Połączenie nie jest przypadkowe – bawełna perkal jest bardzo miękka i przewiewna, a satyna bawełniana wyróżnia się delikatnością. W komplecie znajduje się jedna poszewka na kołdrę (160x200 lub 220x200 do wyboru) oraz dwie poszewki na poduszki (70x80).

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Prestige 02 Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wkład:
100% bawełna perkal; 100% satyna bawełniana
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wkład:
100% bawełna perkal; 100% satyna bawełniana
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak