Pościel PRESTIGE 08 MATEX satyna bawełniana
  • Pościel PRESTIGE 08 MATEX satyna bawełniana

Pościel PRESTIGE 08 MATEX satyna bawełniana

259,00 zł

Elegancka pościel Prestige 08 Matex w odcieniu niebieskiego i pomarańczowego.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Gustowna pościel Prestige 08 Matex satyna bawełniana to produkt o stonowanej kolorystyce i subtelnych, choć zdecydowanych zdobieniach, który dobrze odnajdzie się w sypialniach zaaranżowanych w wielu stylach. Pościel jest dwustronna i wykonana została z dwóch materiałów – wyróżniającej się gęstym splotem, wytrzymałością i miękkością 100% bawełny perkal i bardzo przyjemnej w dotyku 100% satyny bawełnianej. Ciekawy wzór pościeli przyciąga uwagę mnogością elementów i udanym zestawieniem odcieni niebieskiego i pomarańczowego. Komplet pościeli składa się z trzech elementów, które doskonale pasują do siebie kolorystycznie, tworząc spójną całość. Jest to poszewka na kołdrę w jednym z dwóch wymiarów do wyboru: 160x200 bądź 220x200, a także dwie poszewki na poduszki, każda o wymiarach 70x80.

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Prestige 08 Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wkład:
100% bawełna perkal; 100% satyna bawełniana
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wkład:
100% bawełna perkal; 100% satyna bawełniana
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak