Pościel EXCLUSIVE 46A MATEX satyna bawełniana
  • Pościel EXCLUSIVE 46A MATEX satyna bawełniana

Pościel EXCLUSIVE 46A MATEX satyna bawełniana

129,90 zł

Elegancka pościel Exclusive 46A Matex w ornamentowe wzory w dwóch rozmiarach do wyboru.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Nietuzinkowa pościel Exclusive 46A Matex satyna bawełniana w ornamentowe wzory to produkt dla wymagających użytkowników, którzy dobrze czują się we wnętrzach nowoczesnych. Pościel w dominującej części utrzymana jest w odcieniach szarości. Na uwagę zasługuje jej geometryczny wzór w drobne zdobione koła. Pasek z części przynożnej kołdry ma ciemniejszy odcień, natomiast pozostała część kołdry i poduszki są jaśniejsze. Charakteru całości dodają większe wzory bogato zdobionych kół, które wyglądają nieco jak naklejone osobno na poszewkę. Pościel wykonana jest ze 100% bawełny. Jest przyjemna dla skóry, bardzo miękka i dobrze oddychająca, a ponadto wyróżnia się ponadprzeciętną wytrzymałością. W komplecie znajduje się poszewka na kołdrę w rozmiarze 160x200 lub 220x200 oraz dwie poszewki poduszki 70x80.

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Exclusive 46A Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wkład:
100% bawełna
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wkład:
100% bawełna
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak