Pościel EXCLUSIVE 44A MATEX satyna bawełniana
  • Pościel EXCLUSIVE 44A MATEX satyna bawełniana

Pościel EXCLUSIVE 44A MATEX satyna bawełniana

129,90 zł

Stylowa pościel Exclusive 44A Matex w geometryczne wzory w delikatnym odcieniu koloru niebieskiego.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Elegancka pościel Exclusive 44A Matex satyna bawełniana dobrze pasować będzie do sypialni nowoczesnej, w której stać może się subtelnym uzupełnieniem aranżacji. Pościel utrzymana jest w odcieniach niebieskiego, a geometryczny wzór w lekko nakładające się na siebie sześcioboki bardzo korzystnie wygląda. Kolory nie są tu intensywne, a lekko zgaszone, co bardzo dobrze sprawdzi się w sypialni, gdzie podstawą powinien być wypoczynek i wyciszenie. Chwilom relaksu sprzyja również miękkość materiału oraz doskonały komfort termiczny, który on zapewnia. Poszewki wykonano ze 100% bawełny, a w komplecie znajdują się dwie poszewki na poduszki o wymiarach 70x80 oraz poszewka na kołdrę o wymiarach 160x200 lub alternatywnie 220x200 do wyboru. Komplet wyróżnia się także wytrzymałością kolorów – nawet po praniach.

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Exclusive 44A Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wkład:
100% bawełna
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wkład:
100% bawełna
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak