Pościel EXCLUSIVE 26B MATEX satyna bawełniana
  • Pościel EXCLUSIVE 26B MATEX satyna bawełniana

Pościel EXCLUSIVE 26B MATEX satyna bawełniana

99,90 zł

Nowoczesna pościel Exclusive 26B Matex ze stylowym wzorem.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wyjątkowa pościel Exclusive 26B Matex satyna bawełniana przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesności, którzy w sypialni poszukują rozwiązań eleganckich. Dominująca część pościeli ma jasną barwę i znajdują się na niej białe, ornamentowe zdobienia. Zaakcentowano dodatkowo poduszki, dodając w ich górnej części dwa ciemniejsze pasy tła. Całość uzupełnia „odcięty” dół kołdry, który kontrastuje wizualnie ze stonowaną resztą pościeli. W części przynożnej znajduje się geometryczny wzór w zygzak w odcieniach niebieskiego, co wygląda, jakby znajdowała się tam piękna narzuta. Cały zestaw pościeli wykonany jest ze 100% bawełny i wyróżnia się miękkością, przewiewnością oraz wytrzymałością. W zestawie znajdują się dwie piękne poszewki na poduszki o wymiarach 70x80 oraz poszewka na kołdrę o wymiarach 160x200.

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Exclusive 26B Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wkład:
100% bawełna
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wkład:
100% bawełna
Producent:
Matex
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapinanie:
Na suwak