Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka LATEKSOWA JANPOL
  • Poduszka LATEKSOWA JANPOL
JANPOL

Poduszka LATEKSOWA JANPOL

239,00 zł
Nowy produkt

Lateksowa poduszka dostępna w dwóch rozmiarach.

Pokrowiec:
Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka LATEKSOWA JANPOL Rozmiar: 60x40, Pokrowiec: Puroactive 7 239,00

Odpowiednia regeneracja organizmu w trakcie odpoczynku zapewniana jest przede wszystkim przez właściwy materac, ale niezmiernie ważne jest także odpowiednie podparcie dla głowy. Zadaniu temu świetnie sprostał lateks zastosowany w tym modelu poduszki Janpol. Materiał jest niezwykle sprężysty i z łatwością dopasowuje się do ciała. Kręgi szyjne nie są uciskane, dzięki czemu nie zostaje zaburzone prawidłowe krążenie krwi. Lateks posiada właściwości antyalergiczne, a jego struktura nie pozwala na rozwój pleśni i grzybów we wnętrzu. Wkład posiada wiele pionowych kanalików odpowiadających za wymianę powietrza z otoczeniem. Do modelu standardowo dołączany jest pokrowiec Puroactive. Poduszka posiada atest PZH i dwuletnią gwarancję od producenta. Wymiary: 60x40x11.

Lateks
Lateks: materiał produkowany jest na bazie naturalnej żywicy. Jego zwarta struktura wpływa na żywotność wykonanych z niego produktów. Lateks jest antybakteryjny i zapewnia należytą wymianę powietrza.
WYMIARY: 60x40x11 CM
Twardość - średni
Lateksowa - budowa
Pokrowiec Sote
Pokrowiec Puroactive: miękki i elegancki pokrowiec o strukturze niepodrażniającej skóry. Dzianina doskonale współgra z wkładem, idealnie przylegając do niego. Materiał nie ulega rozciągnięciu nawet po częstym i wielokrotnym praniu w temperaturze do 60 st.C, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
2 lata
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
JANPOL