• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
TEMPUR

Poduszka TEMPUR ORIGINAL SMARTCOOL M - OUTLET

698,00 zł 523,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 523,50 zł

Wygodna poduszka Tempur Original w pokrowcu SmartCool. Poduszka w rozmiarze M.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszki profilowane są szczególnie polecane osobom, które codziennie zmagają się z bólami kręgosłupa. Jednym z rozwiązań tych problemów jest poduszka Tempur Original z pokrowcem Smartcool. To nowoczesna poduszka o nietypowym kształcie i odpowiedniej twardości, która doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn głowy, ramion i kręgów. Zapewnia ona świetne wsparcie dla górnych partii sylwetki, bez wywierania dodatkowego nacisku.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, brak oryginalnego opakowania, zabezpieczona na czas podróży. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: M (50x31x10/7 CM)
Poduszka Tempur Original Smartcool
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
TEMPUR