• Wyprzedaż!
Outlet
ANIMEX

Kołdra NOTTE LUNA 160x200 puchowa - OUTLET

2 278,00 zł 1 594,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 594,60 zł

Kołdra puchowa Notte Luna z powłoką z satyny bawełnianej. Rozmiar kołdry: 160x200 cm.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Notte Luna to wysokiej jakości kołdra. Powłoka została wykonana z puchoszczelnej satyny bawełnianej. Wnętrze wypełnia 100% biały prany gęsi puch, spełniający normy europejskie. Kołdra jest lekka, sprężysta i ma budowę kasetonową, zapobiegającą przemieszczaniu się puchu. Produkty tej firmy są ręcznie szyte w Polsce, cechują się najwyższą jakością. Produkt w wariancie całorocznym.
UWAGA! Kołdra w stanie bardzo dobrym. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Radomiu, przy ul. Warszawskiej 197. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY KOŁDRY: 160x200 CM
Kołdra puchowa Notte Luna
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
ANIMEX