• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MATERASSO

Stelaż DOUBLE MOBIL T5 MATERASSO 80x200 – OUTLET

1 388,00 zł 1 110,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 110,40 zł

Regulowany stelaż Double Mobil T5 Materasso. Stelaż w rozmiarze 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Double Mobil T5 Materasso zaprojektowano z myślą o osobach spędzających dużo czasu w łóżku. Z jego zalet skorzystają w szczególności starsi klienci ze schorzeniami zmuszającymi do długotrwałego leżenia, ale także miłośnicy całodniowych sesji leniwego wypoczynku z wciągającą książką lub serialem. Stelaż wyposażony jest w ruchomy podnóżek i zagłówek, sterowany elektrycznie za pomocą praktycznego pilota znajdującego się w zestawie. Konstrukcja powstała z 28 giętych listew o wysokiej wytrzymałości, może być użytkowana ze wszystkimi modelami materacy przystosowanych do stelaży regulowanych. Całość wzmacnia materiałowy pas, którego zadaniem jest zwiększenie wytrzymałości produktu.
UWAGA! Stelaż z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ STELAŻA: ok. 6 CM
Stelaż Double Mobil T5 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO