• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac FIRMFLEX PAN MATERAC 90x200 piankowy – OUTLET

970,00 zł 679,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 679,00 zł

Materac piankowy Firmflex z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Firmflex marki Pan Materac został stworzony z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości snu oraz solidnego wsparcia dla ciała podczas wypoczynku. Jest skierowany głównie do osób preferujących materace o wyższym stopniu twardości, które jednocześnie oczekują trwałości i solidności. Głównym składnikiem tego materaca jest specjalnie profilowana pianka poliuretanowa, zapewniająca odpowiednią stabilność. Dodatkowo zastosowanie tej pianki pomaga ograniczyć rozwój grzybów i szkodliwych mikroorganizmów, co sprzyja stworzeniu zdrowego i bezpiecznego środowiska do snu, a to jest szczególnie korzystne dla osób z alergiami.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. 
Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Firmflex Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC