• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

5 074,00 zł 3 044,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 044,40 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac to zaawansowane rozwiązanie dla snu. Wnętrze materaca składa się z solidnych sprężyn kieszeniowych, umieszczonych w osobnych przegródkach. Dzięki niezależnej pracy sprężyn, jakość i komfort snu pozostają nienaruszone nawet przy ruchach w trakcie snu. Dodatkowo wnętrze zostało wzbogacone o warstwę elastycznego lateksu oraz miękką piankę Eliocell, zapewniającą delikatne otulenie.
UWAGA! Widoczne uszkodzenia pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Radomiu, przy ul. Warszawskiej 197. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC